Hold HBT60-9-75Z Pipe Cleaning Ball
share
  • Price:
  • Conference call
  • Availability:
  • In Stock
  • Style:
  • Concrete pump parts
  • Brand:
  • Hold
  • Model:
  • HBT60-9-75Z
  • Supplier:
  • A&S Concrete Pump Co., Ltd.
  • Browse Times:
  • 1630
Description
Contact Us
Related Products
Clean out balls
Concrete Pump Cleaning Ball
1. Material: natural rubber
2. Size: 2" to 8"
3. Type: soft, hard, medium soft
Name
Rubber sponge cleaning ball
Size
DN50 (2 inches)   soft, hard, medium soft
OD 60mm